Користувачів: 0

Головна » 2013 » Жовтень » 16 » Змагання з легкоатлетичного кросу.
09:28
Змагання з легкоатлетичного кросу.

02 жовтня 2013 р. у парку деповського селища відбулись змагання з легкоатлетичного кросу за програмою районної Спартакіади школярів. За підсумками змагань перше загальнокомандне місце зайняли спортсмени Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, друге - Гребінківської гімназії, третє - Слободо-Петрівської   ЗОШ І-ІІІ ступенів. В особистому заліку серед дівчат молодшої вікової групи на дистанції 500м перемогу здобула Попович Дарина (Гребінківська гімназія), у хлопців цієї вікової групи переміг Сахно Віталій (Гребінківська гімназія). На дистанції 1000м серед учнів середньої вікової групи переможцями стали Роздобудько Вікторія (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) і Гавриленко Микола (Короваївська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Серед спортсменів старшої вікової групи на дистанції 1000м переможцями стали Бахтіна Юлія (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) і Шарий Денис (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4). Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту та подарунками.

15 жовтня 2013 року у м. Пирятині відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь переможці районної Спартакіади школярів. За підсумками змагань команда школярів Гребінківського району зайняла п’яте загальнокомандне місце, а учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Шарий Денис посів третє місце серед спортсменів старшої вікової групи на дистанції 1000м.

Переглядів: 727 | Додав: Dima | Рейтинг: 0.0/0