Субота, 04.07.2020, 03:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА

Форма входу

Меню сайту
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Веселка

У мальовничому куточку міста Гребінка розташований дошкільний навчальний заклад « Веселка» - маленька країна дитинства , де бере початок могутня ріка людського життя.

У закладі виховується 250 веселих , допитливих , життєрадісних малюків з 2 до 6 років , які відвідують з групи раннього віку та 6 груп дошкільного віку. Турботою і піклуванням їх оточують 17 талановитих , творчих , люблячих педагогів, з яких 7 мають вищу освіту , 10 – середню спеціальну. На базі ДНЗ «Веселка» проводяться методичні об»єднання , відкриті заняття для своїх педагогів та педагогів району. Кожний педагог в цілях самоосвіти працює над методичною темою.

З 2001 року педагогічний колектив очолює Алла Олександрівна Скитська . яка вважає , що святий обов»язок і почесна місія на землі керівника дошкільного закладу - створити сучасний дитячий садок , в якому буде щаслива кожна дитина.

У відповідності із Статутом ДНЗ «Веселка» працює і режимі п»ятиденного робочого тижня з вихідними днями : субота , неділя. Тривалість роботи дошкільного закладу - 10,5 годин , режим роботи всіх вікових груп з 7.30 до 18.00 год.

Основними завданнями педагогічного колективу є збереження та зміцнення фізичного , психічного і духовного здоров»я дітей , виховання любові до Батьківщини , поваги до народних традицій і звичаїв , свідомого ставлення до себе , оточення та навколишнього природного середовища ,формування особистості дітей , розвитку їх творчих здібностей , набуття ними соціального досвіду.

Діти – господарі просторих залів для музичних та фізкультурних занять , затишних спалень та ігрових кімнат для ігор та занять , кожна з яких відкриває малим неповторний світ барв , відкриттів , казкових перетворень.