Субота, 04.07.2020, 03:59
Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА

Форма входу

Меню сайту
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мережа закладів

                                                                                                                             Мережа закладів освіти

На території Гребінківського району забезпечується виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гребінківського району  на 2011-2012 роки, затвердженої ІV сесією шостого скликання Гребінківської районної ради 25 травня 2011 року.

Мережу загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківського району становить 19 загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі: 1 загальноосвітній навчальний заклад нового типу (Гребінківська гімназія), 13 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, 5 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.  З них у місті – Гребінківська гімназія та 3 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, решта шкіл – у сільській місцевості.

У загальноосвітніх навчальних закладах навчається 2157 учнів, які охоплені різними формами навчання: груповою та індивідуальною.

У Гребінківському районі мешкають:

Діти віком від 6 до 18 років – 2267 осіб, з них 2242 осіб здобувають повну загальну середню освіту, 19 осіб її не здобувають за станом здоров’я або у зв’язку з навчанням у спеціальних допоміжних навчальних закладах.

Серед тих, хто охоплені навчанням:

У загальноосвітніх навчальних закладах навчаються 2072 осіб;

У професійно-технічних навчальних закладах  - 90 осіб;

У вищих учбових закладах І-ІІ рівнів акредитації – 80 осіб.