Субота, 04.07.2020, 05:25
Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА

Форма входу

Меню сайту
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Керівництво


 


Бігун Наталія Олексіївна,

начальник відділу освіти, молоді та спорту 

Забезпечує аналіз стану освіти в районі, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типу, форми власності згідно з освітніми потребами громадян, розробку і організацію виконання районної програми розвитку освіти.
Комплектує навчальні заклади педагогічними працівниками
Здійснює керівництво діяльністю відділу. Затверджує положення про підрозділи і служби відділу. Планує роботу відділу і аналізує стан її виконання, видає у межах компетенції накази, організовує і контролює їх виконання. Розпоряджається коштами, які виділяється на утримання відділу та загальноосвітніх шкіл. Забезпечує оперативний контроль за збереженням існуючої мережі загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Організовує проведення державної атестації навчальних закладів району. Сприяє фінансовому забезпеченню існуючої мережі навчальних закладівЗюзь Дмитро Володимирович,

головний спеціаліст відділу освіти,молоді та спорту

Контролює дотримання законодавства в галузі освіти, державного стандарту загальної середньої освіти та вимог базового компоненту дошкільної освіти навчальними закладами району Здійснює навчально-методичне керівництво та інспектування навчальних закладів. Здійснює в межах своєї компетенції державне інспектування навчальних закладів незалежно від типів, форм власності, забезпечує гласність його результатів. Проводить державну атестацію навчальних закладів району (не рідше ніж 1 раз на 10 років) щодо реалізації освітньої діяльності та відповідності освітньої діяльності та відповідності освітніх послуг державним стандартом освіти згідно наказів по відділу освіти. Готує проекти рішень про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування, відповідно якої ведеться облік дітей і підлітків шкільного віку та дітей дошкільного віку. Вносить пропозиції щодо відкриття профільних класів, гімназій, ліцеїв, колегіумів. Контролює організацію харчування дітей у навчальних закладах за рахунок бюджету та залучених коштів.Вносить пропозиції щодо безоплатного підвезення до місць навчання і на зворотному шляху учнів сільської місцевості. Подає в установленому порядку статистичну звітність про стан і розвиток освіти в районі, організує з цією метою збирання та опрацювання інформації і формування банку даних. Складає річний та квартальних плани роботи відділу освіти.