Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Cьомі районні спортивно – розважальні юнацькі ігри «Козацькі забави»
16:18
Cьомі районні спортивно – розважальні юнацькі ігри «Козацькі забави»

14.10.2013 року на базі Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено сьомі районні спортивно – розважальні юнацькі ігри «Козацькі забави».

Учасників змагань привітали голова Гребінківської райдержадміністрації Пісня В.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бігун Н.О., кошовий отаман Буго-Лиманського незалежного козацтва генерал-майор Ворона М.П., керівник СТОВ "Україна" Плис Г.І., директор Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Деркач О.О.

Команди - учасниці показали свої вміння в таких конкурсах: «Візитка», «Перетягування линви», «Штовхання ядра», «Влучне око», «Чий батько дужий».

Переможцями змагань стала команда Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце зайняла команда Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, третє – Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери змагань  нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками. На завершення всіх учасників пригостили справжнім козацьким кулішем.

Переглядів: 821 | Додав: Dima | Рейтинг: 0.0/0