ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ СПАРТАКІАДИ! - 7 Листопада 2013 - Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА
Субота, 03.12.2016, 08:46
Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА

Форма входу

Меню сайту
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Листопад » 7 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ СПАРТАКІАДИ!
15:29
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ СПАРТАКІАДИ!
6 листопада 2013 року районним комітетом профспілки разом із відділом освіти, молоді та спорту проведена районна спартакіада працівників освіти з метою виявлення талановитих та найсильніших спортсменів з п’яти видів спорту: човникового бігу, стрибків у довжину, міні-футболу, складання рюкзака, перетягування канату.

До учасників змагань зі словами привітань звернулися: заступник голови Гребінківської РДА В.Лисогор, начальник відділу освіти, молоді та спорту Н.Бігун, голова райкому профспілки працівників освіти Л.Дем’яненко.

У змаганнях з човникового бігу в особистому заліку зайняли:
Жінки:
І місце –    Кузьменко Н. (Гребінківська гімназія)
ІІ місце –  Лисокобилка Т. (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Гавриленко Л. (Короваївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Чоловіки:
І місце – Жадан О.(Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ-ІІІ місця – Молчанов С. (Короваївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
                    Зюзь Д. (Відділ освіти, молоді та спорту) 

У змаганнях зі стрибків у довжину в особистому заліку зайняли:
Жінки:
І місце –  Лисокобилка Т. (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Фаєнко Т. (Мар’янівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Баран Р. (Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Чоловіки:
І місце – Жадан О.(Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місця – Молчанов С. (Короваївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Шутенко А. (Сербинівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

У змаганнях зі складання рюкзака в особистому заліку зайняли:
Жінки:
І місце – Баран Р. (Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
              Панченко І. (Відділ освіти, молоді та спорту)
ІІІ місце – Слюсаренко О. (Гребінківська гімназія)
                Шкода Р. (Мар’янівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Чоловіки:
І місце – Середа М. (Гребінківська гімназія)
ІІ місце – Кабушка С. (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Нежива С. (Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

У командному заліку перемогу у районній спартакіаді виборола команда первинної профспілкової організації Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст., 
почесне ІІ місце завоювала команда первинної профспілкової організації Гребінківської гімназії, а «бронза» дісталася  команді первинної профспілкової організації Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Команди були нагороджені грамотами та грошовими преміями райкому профспілки.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 350 | Додав: yuri | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]