Підсумки районного конкурсу «Учитель року - 2011 - 4 Лютого 2011 - Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА
Субота, 10.12.2016, 16:36
Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА

Форма входу

Меню сайту
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2011 » Лютий » 4 » Підсумки районного конкурсу «Учитель року - 2011
11:16
Підсумки районного конкурсу «Учитель року - 2011

       На виконання наказу Головного управління освіти і науки від 09.12.2010 р. № 983 «Про проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу«Учитель року—2011» у грудні 2010 року та січні 2011 року проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року—2011» у 5 номінаціях: «початкові класи», «історія», «світова література», «німецька мова», «образотворче мистецтво», в якому взяли участь 18 учителів загальноосвітніх навчальних закладів району: Гребінківської гімназії, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 1,№ 2, № 4 міста, Короваївської, Кулажинської, Сербинівської, Слободо-Петрівської, Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Конкурсанти провели уроки на базі трьох навчальних закладів міста, визначених наказом відділу освіти «Про проведення районного конкурсу «Учитель року—2011» від 29 листопада 2010 р. № 11б: Гребінківської гімназії, загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2 міста.

       Згідно Положення про районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року—2011» конкурсанти зробили самоаналіз проведених уроків, здійснили захист власної системи роботи у світлі реалізації проблеми, над якою працюють, висвітливши індивідуальні особливості роботи, питання впровадження інноваційних технологій навчання, перспективного педагогічного досвіду. Згідно рішення районного журі, переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року—2011» стали:

Номінація «Початкові класи»

І місце

       Андрущенко Валентина Олексіївна—Гребінківська гімназія
 

ІІ місце

       Хатенко Тетяна Федорівна—Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

       Гетта Юлія Григорівна—Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

III місце

       Проскурня Тетяна ОлександрівнаКороваївська ЗОШ І-ІІІ ст.

       Криворучко Любов МиколаївнаСербинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

       Єгорова Надія ІванівнаГребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Номінація«Історія»

І місце

       Терещенко Оксана Миколаївна—Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

ІІ місце

       Отченко Олександр Петрович—Гребінкіська гімназія

III місце

       Лимар Іляна ГригорівнаГребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Номінація«Образотворче мистецтво»

І місце

       Шкарупа Тетяна Василівна—Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

       Мехедова  Людмила Миколаївна—Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

       Журі відзначило  також високу майстерність, науково-методичний і духовний рівень учасників конкурсу: Щербака Володимира Олександровича (Гребінківська гімназія)—номінація «Німецька мова», Таран Лариси Валеріївни (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)—номінація «Світова література», Кохно Людмили Максимівни (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ  ст.), Олексієнко Ніни Володимирівни (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Даценко Лариси  Володимирівни (Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Саволенко Людмили Миколаївни (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)—номінація «Початкові класи», Ділігула Юрія  Юрійовича (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)—номінація «Історія». Досвід роботи  учасників районного конкурсу буде узагальнено районним методичним кабінетом з подальшим його поширенням серед освітян району.

       Переможці районного конкурсу будуть нагороджені грамотами районного відділу освіти та цінними подарунками.



Переглядів: 911 | Додав: відділ_освіти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]