Користувачів: 0

Головна » 2013 » Грудень » 2 » Перемога Гребінківських футболістів
15:24
Перемога Гребінківських футболістів
1  грудня 2013 року завершилися фінальні змагання першості області з міні - футболу серед юнаків в залік обласної Спартакіади школярів. Переможцем змагань стали футболісти Гребінківського району. які в матчі за перше-  друге місце обіграли суперників з Лубенського району з рахунком 5:2. Третє місце посіли кременчужани. що перемогли футболістів Гадяцького району з рахунком 6:3.

Команда - переможець та призери змагань нагороджені  кубками та грамотами обласного віддділення Комітету з фізичного виховання та спорту.

Призами нагорджені кращі гравці турніру: воротар  Дворник Сергій (м.Гребінка), захисники - Вікулов Максим ( м.Кременчук), Кривчун Владислав (м.Лубни), нападаючі  - Дудка Денис ( м.Кременчук), Горнаженко Олександр (м.Лубни), Луценко Олександр (м.Гребінка)

Переглядів: 626 | Додав: Valentina | Рейтинг: 0.0/0